Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Gjirokastër, tentoi të korruptojë policin, në pranga 48 vjeçari

Nga Ejona 0

 

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 48 vjeçar nga Memaliaj për akuzën e mitmarrjes.

Shtetasi Dorian Hima është ndaluar nga punonjësit e Rrugores pasi nuk kishte vendosur rripin e sigurimit. Hima ka tentuar t’i japë policit një shumë parash në mënyrë që të shmangte penalizimet.

Pas tentativës për rryshfet policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit të tipit Citroen “AA916FY” drejt komisariatit në Gjirokastër.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej