Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Gjirokastër/ 49-vjeçarja kërcënon me vetëdjegie para gjykatës

Nga Klodiana 0

Një 49-vjeçare nga fshati Dukaj i Tepelenës ka tentuar sot të vetëdigjet përpara selisë së gjykatës në Gjirokastër.

Gruaja ka shumë vite që endet dyerve të policisë së Tepelnës për disa çështje të pronave, por edhe dhunës fizike që ushtrohet ndaj saj në fshatin ku ajo banon.

49 vjeçarja pohon se ka bërë shpesh denoncime, por nga ana e instancave përkatëse nuk i është dhënë asnjëherë përgjigje dhe zgjidhje.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej