Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Gjesti i pazakontë i Ramës, me kë e ka kryeministri? (film)

Nga Media 0

Dëgjesat publike të kryeministrit Edi Rama me qytetarët e gjithë vendit pas fitores në zgjedhjet e 25 qershorit, dhe gara brenda PD, kanë qenë zhvillimet politike më të rëndësishme që javës që po lëmë pas.

Në rubrikën humoristike në emisionin “Kjo javë” me gazetaren Nisida Tufa, në “News24”, nuk kishte si të mungonin momente nga këto takime.

Në njërin prej tyre, kryeministri Edi Rama shfaqet duke bërë një gjest jo fort të zakontë për një politikan, që në fakt nuk dihet për çfarë apo për kë e ka.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej