Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjesti i madh i lojtarëve të Kombëtares, surprizojnë djaloshin me aftësi të kufizuara

Nga Klodiana 0

Lojtarët e ekipit përfaqësues kombëtar, i dhanë emocione të mëdha, një djaloshi me aftësi të kufizuara, përpara nisjes së seancës stërvitore këtë pasdite. Djaloshi me aftësi të kufizuara, u fut në fushën e stërvitjes me karrigen me rrota, ku ndenji për pak çaste me idhujt e tij të Shqipërisë, dhe pozoi në një foto me të gjithë grupin e futbollistëve.

Një gjest për t’u vlerësuar nga lojtarët e Kombëtares, që përveç anës sportive, janë të ndjeshëm edhe ndaj rasteve të tilla.

/www.panorama.com.al/sport/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej