Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Gjermani, një i vrarë dhe një i plagosur në një parukeri

Nga Rexhina Biba 0

Një person është vrarë me armë zjarri dhe një tjetër ka mbetur i plagosur në një sallon parukerie në Dueren, në Gjermani.

Brenda sallonit policia gjeti një person të vdekur, dhe një grua të plagosur.

Forcat e policisë po hetojnë nëse ngjarja ishte rezultati i ndonjë konflikti në marrëdhënie apo ndonjë problem tjetër.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej