Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Gjermani, një i vrarë dhe një i plagosur në një parukeri

Nga Rexhina Biba 0

gjermani

Një person është vrarë me armë zjarri dhe një tjetër ka mbetur i plagosur në një sallon parukerie në Dueren, në Gjermani.

Brenda sallonit policia gjeti një person të vdekur, dhe një grua të plagosur.

Forcat e policisë po hetojnë nëse ngjarja ishte rezultati i ndonjë konflikti në marrëdhënie apo ndonjë problem tjetër.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>