Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjermani, konfiskohen 252 orë dore të falsifikuara, destinacion tregu shqiptar

Nga Ejona 0

252 orë dore janë konfiskuar nga zyrtarët doganorë të Aeroportit të Frankfurtit në Gjermani pasi ishin të falsifikuara.

Mësohet se malli kishte destinacion final tregun shqiptar.

Krahas orëve të dorës, janë sekuestruar gjithashtu edhe 148 qese prej letre me mbishkrime të falsifikuara të markave të njohura të orëve.

Çmimi në treg i orëve nëse ato do të ishin origjinale arrinte rreth 60,500 euro.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej