Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Gjendet i vdekur një i burgosur në burgun e Rrogozhinës

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Rrogozhinës ku një 22 vejçar është gjendur i varur në tualetin e burgut.

Bëhet me dije se viktima është shtëtasi me inicialet E.H i cili kishte ardhur në burgun e Rrogozhinës nga Fieri. Nga hetimet paraprake nuk është bërë i ditur shkaku që çoi në varjen e të riut.

Policia po merret me hetimin e plotë të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej