Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjendet një trup i pajetë në bregdetin e Vlorës

Nga Klodiana 0

Një trup i pajetë është gjetur mesditën e kësaj të premteje në qytetin e Vlorës. Bëhet me dije se dallgët e detit kanë nxjerrë në breg trupin e pajetë në Zvërnec.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa kanë nisur hetimin.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej