Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjendet i vdekur lideri i grupit “Prodigy”, mister shkaqet

Nga Klodiana 0

Lideri i grupit britanik “Prodigy“, Keith Flint u gjet i pajetë në shtëpinë e tij në Dunmow, Essex, Britaninë e Madhe. Mësohet se Flint ka ndërruar jetë në moshën 49 vjeçare.

Lajmi i vdekjes u konfirmua nga policia, e cila raporton se shkaqet mbeten ende mister. Zëdhënësi i policisë raportoi se kur ambulanca mbërriti në shtëpinë e tij, 49-vjeçari kishte ndërruar jetë. Flint ka qenë lideri i grupit, “Prodigy” i cili u formua në vitin 1990.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej