Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjakovë, 3 burra rrahin një grua

Nga Media 0

Njrast i çuditshëm ndodhi dje në Gjakovë. Tre burra kanë rrahur një grua e cila punonte në një lokal në rrugën “Anton Çeta”.

Policia ka arrestuar fillimisht të tre burrat, e më pas njërin e ka liruar. Ndërsa, gruaja ende vazhdon të marrë trajtim mjekësor pas lëndimeve të marra.

Policia ka konfiskuar dy thika dhe një shufër metali të cilat dyshohet se ishin përdorur kundër gruas.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej