Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjakoset gjatë shënimit të golit, veprimi i Ronaldo-s bën xhiron e botës (film)

Nga Klodiana 0

Cristiano Ronaldo që gjithmonë përpiqet të shfaqë një përkujdesje të veçantë ndaj vetes, këtë herë ka dhuruar një tjetër episod.

Në ndeshjen e përfunduar pak çaste më parë, portugezi gjatë shënimit të golit të 6 mori një goditje në kokë. Fatkeqësisht kjo solli një të çarë që i mbuloi futyrën me gjak 32-vjeçarit.

Portugezi pasi u çua në këmbë i kërkoi mjekut t’i tregonte si dukej. I pakënaqur me përgjigjen, i mori celularin atij dhe shikoi veten në të, një skenë e cila po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej