Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Gigi Hadid humb një këpucë në pasarelën e New York Fashion Week (film)

Nga Klodiana 0

Gigi Hadid është një nga modelet më në zonja të momentit dhe këtë e tregoi më së miri në pasarelë të hënën, ku u detyrua të ecte me një këpucë.

22-vjeçarja e kaloi më së miri këtë problem në New York Fashion Week, pavarësisht se humbi një nga takat e saj para se të dilte në sfilatën e Anna Sui.

Duke treguar profesionalizmin e saj, Gigi u detyrua të ecte me një takë. Ende nuk dihet se çfarë kishte ndodhur dhe pse nuk arriti të përfundonte ndërrimin e veshjes, por ajo evitoi ndonjë rrëzim të mundshëm në mënyrë perfekte.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej