Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gigi dhe Bella Hadid, motrat që “pushtuan” Nju Jorkun

Nga Klodiana 0

Një pasarelë nuk vlen fare nëse aty nuk parakalon Gigi dhe Bella Hadid.

Motrat e famshme ishin zgjedhur nga Rihanna për ekspozimin e linjës së të brendshmeve seksi “Savage x Fenty”, për të mbyllur Javën e Modës në Nju Jork.

23-vjeçarja dhe 21-vjeçarja mahnitën me një shumëllojshmëri të brendshmesh. Shijoni fotot më poshtë…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej