Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Giggs: Rooney i hutuar nga Mourinho

Nga Klodiana 0

Ryan Giggs ka komentuar situatën e fundit të Rooneyt i cili po vuan të gjejë një vend në 11-shin titullar te Manchester United. Ish legjendari i United ka thënë se Rooney është në një situatë tranzicioni dhe po ndihet i hutuar.

“Njëherë luante si 9-sh, më pas si 10-sh, gjë e cila e ka hutuar atë edhe në fushë. Mendoj se ardhja e Mourinhos e ka thelluar këtë huti, sidomos pas kritikave në media. E vetmja mënyrë që do ta rikthente Rooneyn në formë është trajnimi dhe përkushtimi në stërvitje” ka thënë Giggs.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej