Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gëzuar Pashkët! VIP-at shqiptarë na sjellin atmosferën e mrekullueshme (foto)

Nga Ejona 0

Sot është një ditë e veçantë për të gjithë besimtarët katolikë, pasi festojnë ditën e ringjalljes së Krishtit, Pashkët.

Shumë personazhë të njohur shqiptarë kanë uruar besimtarët me foto nga atmosfera në shtëpitë dhe ambientet ku po i festojnë.

Më poshtë ju tregojmë disa imazhe të bukura të huazuara nga Instagramet e tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej