Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Gazetarja ha mëngjes me Ramën, ankohet i shoqi

Nga Media 0

“E ta mendosh që unë mbeta pa mëngjes”, ka qenë ky komenti i bashkëshortit të një prej gazetareve që hëngri mëngjes me Ramën sot.

Armand Bajrami dhe Esiona Konomi, të punësuar në media të ndryshme ndajnë të njejtin profesion.

Por këtë herë Esiona ia “hodhi” Armandit që s’i ka mbetur gjë tjetër veçse të shohë gruan nga ekrani teksa ha dhe punon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej