Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gazetari shqiptar: Rita Ora a do martohesh me mua? (film)

Nga 27-shi 0

Kjo është pyetja që një gazetar i TV Dukagjinit në Prishtinë i ka drejtuar Rita Orës në konferencën e shtypit para koncertit të madh.

Këngëtarja nuk është befasuar aspak, madje ka thënë që mund ta mendonte njëherë, por më parë duhet të dilte me kandidatin për burrë, me siguri për ta njohur pak më mirë guximtarin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej