Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Gati për festa me fotot seksi të Irina Shayk (foto)

Nga Rexhina Biba 0

Vetëm me të brendshme të kuqe dhe një palë taka, të gjithë sytë janë tek Irina!

Supermodelja ruse është bërë pjesë e fushatës publicitare të të brendshmeve për firmën Intimissimi. Kësaj rradhe bukuroshja 30-vjeçare ka pozuar me kuti dhuratash si për festat e fundvitit. Teksa kërkon nëpër dhurata ajo më në fund gjen një pellush të bardhë gjigand. Edhe pse duket tepër e lumtur për dhuratën e saj, me siguri ai ari polar ka bërë xhelozë shumë meshkuj, mbase edhe vetë  Bradley Cooper?

 

3AB6E09200000578-3968034-It_s_beginning_to_look_like_Christmas_The_images_which_Intimissi-m-104_1479991056904.jpg

3AB6E07D00000578-3968034-Sizzling_Teaming_the_bra_with_a_pair_of_matching_high_cut_knicke-m-103_1479991035059.jpg

3AB5FE0E00000578-3968034-Flashing_a_tantalizing_amount_of_cleavage_in_the_lacey_red_bra_I-m-102_1479991027626.jpg

3AB6E06400000578-3968034-image-a-99_1479990584338.jpg

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej