Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Gafa e Ramës, shan ata që e akuzojnë për kullën e Prek Calit, por shkruan gabim emrin e heroit

Nga Media 0

Kryeminstri i Shqipërisë Edi Rama është kufizuar te një koment i shkurtër sa i përket shembjes së kullës së heroit Prek Cali, në Vermosh.

Unë prishësi i kullës së Prenk Calit? Bosh se bosh u mbeti koka o të shkretë që veç shani për çka sajoni vetë, s’ka derman për ju vajmedet”, ka shkruar Rama duke mos sqaruar asgjë rreth vendimit për shembjen.

Por ajo që bie në sy në atë që ka shkruar Rama është fakti se emri i heroit është shkruar gabim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej