Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gafa e Daily Mail: Rita Ora feston 10 vjetorin e pavarësisë të …Ukrainës

Nga Media 0

Prej 16 orësh britanikja Daily Mail informon lexuesit se Rita Ora ndodhet në Ukrainë për të festuar 10 vjetorin e pavarësisë së atdheut të saj.

Shkrimi vijon më tej: “ Ukraina shpalli pavarësinë në shkurt të vitit 2008. Festimet zgjatën për dy ditë. Këngëtarja e famshme Rita Ora mori pjesë në festiime.”

Shkrimi vijon të jetë i pakorrigjuar, ndërsa Kosova ende nuk njihet si shtet nga shumë vende të botës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej