Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Futbollisti i Romës, Nainggolan ka një përshëndetje speciale për Julian Dedën

Nga Rexhina Biba 0

Me siguri është një ndër surprizat më të bukura që mund të ketë marrë ndonjëherë Juli!

Aktori i njohur ka publikuar në Instagram një vide12o ku mesfushori i Romës, belgu Radja Nainggolan, ka bërë një përshëndetje speciale për të nga kryeqyteti italian.

Ciao Julian Deda, të përqafoj. Ciao bukurosh!”- i thotë mesfushori në video, të cilën me siguri e ka realizuar ndonjë mik i afërt i Julit.

Mirëpo, siç e do zakoni, si tifoz i Romës që është edhe Juli e ka një përgjigje për të.

Ai momenti, kur Radja Nainggolan ta shpreh dashurinë hapur fare, pa iu dridhur qerpiku”,- shkruan ai.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej