Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Futbollisti i zgjat dorën, gjesti i vogëlushit bën xhiron në internet (Film)

Nga Klodiana 0

Pak përpara se të fillonte sfida midis Kardif-Totenhem që u zhvillua ditën e hënë ka ndodhur një episod ku një nga vogëlushët që shoqëron futbollistët, ishte pranë kapitenit vendas Sean Morrison, kur ky i fundit e hodhi shihen me ujë në tokë.

Vogëlushi mori shishen për t’ia dhënë kapitenit, pasi me siguri mendonte se ajo i ra Morrisonit, por ai e la sërish aty duke i shtrirë dorën që të zbrisnin më pas në fushën  e blertë.

Ndërkohë kanë qenë të shumtë komentuesit që kanë menduar se djaloshi e kishte bërë këtë gjest pasi nuk dëshironte të linte mbeturina në tunelin e stadiumit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej