Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Fushë Krujë, degët e hashashit lundrojnë në ujërat e lumit Zezë (video)

Nga Ejona 0

kanaaa

 

Përveç mbetjeve në ujrat e lumit Zezë në Fushë- Krujë janë parë të lundrojnë edhe degë hashashi

OraNews sjell pamjet ndërsa nuk dihet shumë se nga e kanë prejardhjen apo si kanë përfunduar aty.

hash hashh

/oranews/

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>