Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fushë Arrëz/ Dhunon nënën e tij të moshuar, arrestohet 43 vjeçari

Nga Ejona 0

Një 43-vjeçar është arrestuar pasi ka dhunuar nënën e tij në fshatin Fierz të Fushë-Arrëzit 3 ditë më parë.

Në pranga ka rënë Vladimir Ukshin Kola pasi ka qëlluar nënën e moshuar.

Raportohet se 66-vjeçarja ka hematoma në trup nga dhuna e të birit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej