Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fundi i qepjeve kirurgjikale? Një xhel i zëvendëson

Nga Media 0

Vetëm 60 sekonda i duhen “metro glue” për të mbyllur një plagë që deri më tani mund të bëhej vetëm përmes një qepjeje kirurgjikale.

Masa e xhelit ngjitet mbi plagë dhe e mban atë mbyllur deri sa ajo të mbyllet vetë, duke mos lënë shenja nga plaga.

Sipas shpikësit të saj ky produkt jo vetëm që eleminon dhimbjen dhe shenjat por mund të shërbejë edhe për operacione të zemrës apo mushkërisë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej