Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ftohti po vjen. Ja disa mënyra se si të lidhim një shall/ Video

Nga Skenderi 0

Stine e ftohtë po vjen dhe sigurisht na duhet  shalli për të na  mbajtur ngroft!

Por prveçse na mban grohtë shalli është një aksesor që na zbukuron dhe veshjen!

Shalli përcakton stilin tuaj dhe për këtë duhet t’i kushtoni pak më shumë vëmëndje!

Të mbash shall nuk është thjesht, ta marrësh dhe ta vendosësh në qafë!

Ja disa mënyra se si mund ta lidhni shallin tuaj të preferuar!

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej