Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fshati digjet, Rudina ndërron fotot e profilit (foto)

Nga Ejona 0

Kanë kaluar më shumë se katër orë nga nisja e protestës masive së opozitës.

Ndonëse situata në protestë duket mjaft e tensionuar, deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari ka filluar të bëjë disa ndryshime në rrjetin social “Facebook”.

Në fillim, ajo ka ndërruar foton e profilit, ndërsa pak minuta më pas ka ndërruar edhe foton e koopertinës.

Mesa duket Rudina ka një pasion shumë të madh për të pasur vëmendjen e shumë ndjekëse të saj, pasi kjo nuk është hera e parë që ajo sillet çuditshëm në situata serioze politike.

Kujtojmë gjendjen e saj thumb në emisionin Boom.

Rudina Hajdari e dehur thumb në televizor, Boom nuk e kursen (film)

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej