Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fotoja nudo që bëri xhiron e rrjetit/ Ramosaj: Jam pa komplekse, madje në atë moment rrethohesha nga njerëz të tjerë

Nga Ejona 0

Muaj më parë një foto nudo e këngëtarit të njohur Alban Ramosajt bëri xhiron nëper rrjetet sociale, gjë për të cilën ai nuk kishte komentuar më parë.

I ftuar së fundmi në emisionin “N’drrimi i natës” në Klan Kosova, këngëtari jep më shumë detaje lidhur me këtë foto.

“E kam vërejtur që shumë prej fytyrave publike edhe njerëz të thjeshtë që përdorin “Instagram-in” janë të shtyrë për të qenë si tip marionetash, kanë një strukturë shoqërore që nuk dalin jashtë saj. Kam dashur t’ju them njerëzve bëni çfarë të doni, jini vetvetja”, – është shprehur Albani.

Këngëtari gjithashtu shtoi se është një njeri pa komplekse dhe në momentin që është shkrepur fotoja ka qenë i rrethuar nga disa njerëz dhe është ndjerë shumë i lirë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej