Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fotoja në vaskë për Shën Valentin, Klaudia Pepa sqaron fansat

Nga Klodiana 0

Balerina e njohur, Klaudia Pepa tërheq gjithnjë vëmendje me postimet në Instagram dhe kështu ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme kur për Shën Valentin ajo postoi një foto shumë romantike.

Klaudia shfaqej në vaskë, e rrethuar me tollumbaca të kuq në formë zemre. kaq mjaftoi që të hapej lajmi e të përflitej se Shën Valentini e gjeti çift.

Mirëpo në një prononcim për “Revista Class”, Klaudia ka treguar se nuk ka trokitur ende një dashuri e re në jetën e saj.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej