Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

FOTO/ Zbardhet Saranda

Nga Skenderi 0

Edhe ditën e sotme qyteti i Sarandës është “zgjuar” nën reshjet e dendura të dëborës.

Të shumtë kanë qenë ata qytetarë të cilët kanë fotografuar këtë fenomen të rrallë që ndodhi në Sarandë pas 32 vitesh.

Madje kishte  dhe nga ata të cilët nuk e humbën rastin që të bënin një plak prej dëbore.


Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej