Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Foto të mahnitshme të dhive të egra, “akrobate” të natyrës (Film)

Nga Media 0

Teknologjia zhvillohet dita-ditës duke krijuar realitete që dikur as që imagjinoheshin. Megjithatë magjitë më të mëdha kanë ekzistuar dhe do të jenë përherë aty, pavarësisht sa njeriu zhvillohet dhe do t’i vërë re. Magjia është natyra. Një nga krijesat më të veçanta në tokë janë edhe dhitë e egra. Për më tepër shikoni këto fotografi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej