Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Foto/ Sfidë Shkelzen Dolit….

Nga Media 0

Një foto e publikuar në rrjetet sociale shfaqet muzikanti i rrugëve të Tiranës, duke luajtur me violinën  e tij dhe në sfond është reklama e koncertit të Shkëlzen Dolit i zhvilluar mbrëmë në Pallatin e Kongreseve në Tiranë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>