Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Foto/ Kukësi nën dëborë

Nga Media 0

Reshjet e dëborës kanë zaptuar Veriun, Verilindjen dhe Juglindjen e vendit. Kukësi është një ndër qytetet më të prekura nga reshjet. Përveç vështirësive që shkakton bora ka dhe një anë tjetër, pamjen fantastike të qytetit të zbardhur prej saj. Gazetarja Flutura Tota sjell një fotogaleri me pamje nga mëngjesi i sotëm në Kukës, ku gjithçka është e bardhë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej