Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Formacioni me 11 “yjet” që do t’i mungojnë Botërorit në Rusi

Nga Klodiana 1 lexime0

Eliminimi i Italisë ka plotësuar një pazëll interesant me 11 lojtarët që do ti mungojnë Botërorit verën e ardhshme në Rusi.

Nga Buffon i cili ishte i fundit dhe deri tek Aubameynag, më poshtë keni të renditur formacionin me 11 futbollistëve që do t’a ndjekin kompeticionin nga televizori.

Gianluigi Buffon (Itali )

bufon 1

Antonio Valencia (Ekuador)

valencia 1

Virgil Van Dijk (Holandë)

van dijk 1

Leonardo Bonucci (Itali)

bonucci 1

David Alaba (Austria)

alba 1

Naby Keita (Guinea)

keita 1

Arturo Vidal (Kili)

vidal 1

Gareth Bale (Uells)

bale 1

Arjen Robben (Holandë)

roben 1

Alexis Sanchez (Kili)

sanchez 1

Pierre-Emerick Aubameyang (Gabon)

auba 1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej