Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Formacionet zyrtare/ Sevillia përballë Manchester United, Mourinho lë në stol Pogba, Rashford e Martial

Nga Klodiana 0

Në Spanjë Sevillia do të zhvillojë sonte një ndeshje shumë të rëndësishme për sezonin pasi pret manchester United për të diskutuar përballjen e parë në fazën e 1/16 të Champions League.

Trajneri Vincenzo Montella është shumë i ndërgjegjshëm për vështirësitë dhe jo më kot deklaroi me se për të ndalur futbollistët e United ata duhen ‘vrarë’. Nga ana tjetër Manchester United nuk është në formën më të mirë, por sonte në mos fitoren të paktën duhet të realizojnë 1 gol në fushë kundërshtare.

 

Formacionet zyrtare

united

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej