Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Formacionet zyrtare/ Ja si do të zbresin në fushë Juventus dhe Totenhem

Nga Klodiana 0

Juventus dhe Totenhem do të përplasin “brirët” në supersfidën e parë në fazën e 1/8-ve të Ligës së Kampionëve. Bardhezinjtë e Masimiliano Alegrit do të kërkojnë fitoren në shtëpi, përballë skuadrës së Herri Kejn.  Të dy trajnerët kanë bërë publike edhe formacionet zyrtare që do të hedhin në fushën e blertë.

JUVENTUS-TOTENHEM ORA 20:45

Juventus: Bufon, De Shiljo, Benatia, Kielini, Aleks Sando, Khedira, Pjaniç, Bernardeski, Manxukiç, Dagllas Kosta, Higuain

Totenhem: Loris, Devis, Veronghen, Sançez, Dembele, Dier, Eriksen, Dele Ali, Lamela, Kejn

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej