Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Formacionet zyrtare/ Ja si do të luajnë Milani dhe Juventusi në finalen e Kupës së Italisë

Nga Klodiana 0

Do të luhet në stadiumin “Olimpicio” të Romës, finalja e Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Një përballje që pritet të rezervojë spektaklël. Bardhezinjtë e Alegrit, janë vetëm një hap larg fitimit të kampionatit, ndërsa kërkojnë të fitojnë trofeun e dytë më të rëndësishëm në Itali.

Nga ana tjetër, kuqezinjtë e Gatuzos, pas dështimit në kampionat, e kërkon si ngushëllim Kupën. Të dy trajnerët kanë bërë publik titullarët që do të luajnë në sfidën e sotme:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej