Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Formacionet zyratre Barcelona-Chelsea/ Iniesta nga minuta e parë, Giroud lë në stol Morata-n

Nga Klodiana 0

Në “Camp Nou” do të luhet sonte akti i dytë ndërmjet Barcelona-s dhe Chelsea-s për të diskutuar një biletë në fazën çerekfinale të “Champions League”.

Klubi katalanas ka në favor rezultatin e ndeshjes së parë (1-1), por me kualitete që ka në dispozicion skuadra londineze vigjilenca nuk duhet të ulet në asnjë sekond.

Conte do të provojë gjithçka për të marrë një kualifikim historik në Spanjë, por përballë do të ketë një Barcelonë e cila këtë sezon ka dëshmuar gjithmonë siguri. Nëse Chelsea mund do t’ia dalë, këtë do ta shohim pas përfundimit të 90-t minutave.

Formacionet zyrtare

barca

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej