Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Forbes: Kendall Jenner modelja më e paguar në botë

Nga Klodiana 0

Kendall Jenner është modelja më e paguar në botë sipas Forbes. Sipas revistën prestigjioze Kendall ka marrë një titull, të cilin prej shumë vitesh e mbante Gisele Bundchen.

Të ardhurat e Jenner kapin shifrën e 22 milionë dollarëve në vit duke i lënë prapa shumë modele të njohura.
Gjithashtu Kendall Jenner është personazhi më i famshëm edhe në rrjete sociale, ku vetëm në Instagram ajo numëron rreth 86 milionë ndjekës.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej