Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Flet gruaja e Ivanoviç: Dihet kush e vrau!

Nga Media 0

“Dihet kush e ka bërë këtë, por ata që e kanë bërë këtë duhet ta dinë se kjo nuk do të kryhet aq lehtë”.

Kjo ka qenë deklarata e bashkëshortes së Oliver Ivanoviç, Milena Popoviç Ivanoviç.

Bashkëshorti i saj u ekzekutua sot me 4 plumba në hyrje të ambienteve të zyrës së tij.

Pas vrasjes atentatorët ikën me veturën e tipit “Opel Astra”, të cilën e kanë djegur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej