Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Flet i akuzuari për përdhunimin e Eliza Dushkut: Është një gënjeshtër

Nga Klodiana 0

Lajmi i ditës së djeshme, se aktorja shqiptare me famë botërore Eliza Dushkun ishte përdhunuar në moshën 12-vjeçare bëri bujë në media.

Pas deklaratës së Dushkut ka reaguar për Daily Mail Joel Kramar, personi që sipas aktores abuzoi seksualisht. Joel Kramar i mohoi akuzat duke thënë se Eliza e bëri këtë gjë për të prishur karrierën e tij.

“Është diçka që nuk do ta bëja kurrë dhe nuk e kuptoj si e ka bërë këtë. Unë jam i pafajshëm…ajo ishte një fëmijë i ëmbël dhe unë e kam trajtuar gjithmonë si vajzën time. Jam i shokuar dhe nuk e di pse ma bëri këtë. Është një gënjeshtër”- është shprehur Joel Kramar.

Sakaq Kramar ka zbuluar dhe një detaj tjetër ku thotë se Eliza në atë kohë përdorte makinën e siguruar nga kompania e filmit dhe se nuk kishte pse të përdorte taksi, siç ka thënë Eliza Dushku në deklaratën e saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej