Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Flamurtari mposht Kamzën dhe mban vendin e tretë

Nga Klodiana 0

Flamurtari ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme ndaj Kamzës në ndeshjen e sotme të luajtur në Vlorë. Kuqezinjtë e drejtuar nga Shpëtim Duro fituan me rezultatin minimal 1-0 ndaj një Kamze që luftoi fort deri në fund.

Goli i vetëm i takimit u shënua nga Bicaj në minutën e 82-të. Pas kësaj ndeshjeje, Flamurtari mban vendin e tretë në renditje me 12 pikë, ndërsa Kamza pozicionohet e 6-a me 9 pikë.

Në minutën e 67 takimi u ndërpre për shkak të ikjes së dritave dhe ndërprerja zgjati 5 minuta.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej