Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Fitorja e Trump, flet Donald Lu: Mardhëniet me Shqipërinë nuk do të ndryshojnë

Nga Skenderi 0

 “Këto zgjedhje ishin një votë për ndryshim në Amerikë por nuk do të thotë ndryshim mes marrëdhënieve SHBA- Shqipëri”

Kështu u shpreh Ambasadori i SHBA-së në Tiranë Donald Lu  pas fitores së Donald Trump si president i SHBA-së.

Më tej Ambasodaori shton se “Ne jemi aleatë të NATO-s, jemi partnerë në Afganistan. Jam besim plotë se marrëdhëniet do të mbeten të ngushta”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej