Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Fitorja e Ermal Metës në Sanremo, tani presim t’i marrin trofeun se i dolën analizat me doping

Nga Klodiana 0

Pas fitores së Ermal Metës mbrëmjen e djeshme në Sanremo, plas qyfyrja në rrjetet sociale.

Tani që Ermal Meta fitoi në Sanremo, presim t’i marrin trofeun se i dolën analizat me doping. Siç ka ndodhur gjithmonë, kur një shqiptar ka fituar vendin e parë…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej