Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fitorja e Ermal Metës në Sanremo, tani presim t’i marrin trofeun se i dolën analizat me doping

Nga Klodiana 0

Pas fitores së Ermal Metës mbrëmjen e djeshme në Sanremo, plas qyfyrja në rrjetet sociale.

Tani që Ermal Meta fitoi në Sanremo, presim t’i marrin trofeun se i dolën analizat me doping. Siç ka ndodhur gjithmonë, kur një shqiptar ka fituar vendin e parë…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej