Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fitore për infarkt në “Anfield”, Klop: Mendoja se do numëroja golat e PSG-së

Nga Klodiana 0

“E pabesueshme dhe aq shumë e merituar nga Bobi Firmino. Dy ditë më parë, ai nuk kishte asnjë shans që të luante. Një ditë përpara ndeshjes, asnjë shans. Ditën e ndeshjes erdhi në dhomën time dhe më tha se ishte gati. Por çfarë të të them për Daniel Starrixh. Uau!”. Jyrgen Klop nuk i mban dot emocionet e një fitoreje për infarkt në “Anfield” kundër PSG-së.

“Ishte shumë e rëndësishme që ta nisnim siç bëmë. Ishim shumë të fortë me topin. Ndryshuam sistemin, sepse prisnim që ta bënin edhe ata. Në fillim të ndeshjes po mendoja se sa gola do pësonim. Starrixh luajti një superndeshje. Nuk e kam parë kurrë në këtë formë fizike sa në këtë ndeshje. Ishte kudo”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej