Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Finalja e madhe e Botërorit, Era Istrefi publikon foton me legjendën e futbollit

Nga Klodiana 0

Ditën e sotme në Moskë këngëtarja me famë botërore Era Istrefi do të performojë bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith në finalen e madhe Francë-Kroaci.

Era është sistemuar në Moskë ku dhe është takuar me legjendën e futbollit brazilian Ronaldinjo.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një bluzë të verdhë dhe kjo gjë i ka bërë fansat të mendojnë se ajo është tifoze e Brazilit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej