Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Filmi me në qendër Lazaratin, sot premiera e “The Brave” (film)

Nga Media 0

Filmi aksion-thriller ”The Brave” që vjen si një udhëtim mes botës së narkotrafikut dhe krimit në Lazarat, shfaq sonte premierën në Kinema Millenium në Tiranë.

Nga  pesë  tetori, filmi do të shfaqet në të gjitha kinematë kryesore në Shqipëri dhe në Kosovë. Ndërsa gjatë tetorit, do të shfaqet edhe në kinematë e Rusisë, Europës Perëndimore dhe Italisë.

Ngjarjet e zhvilluara në Shqipëri vijnë në një produksion “Hollywood”-ian, me aktorë të njohur amerikanë dhe shqiptarë.

Nën regjinë e William Kaufman, te “The Brave” përfshihen në role Arman Assante, Louis Mandylor, Gosha Kutsenko, Besart Kallaku, Ervin Bejleri, Salsano Rrapi etj.

http://top-channel.tv/2018/10/04/filmi-me-ne-qender-lazaratin-sot-premiera-e-the-brave/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej