Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fier/ U vetëhelmua me fostoksinë, e reja vdes në spital

Nga Klodiana 0

Një 26-vjeçare është vetëhelmuar me fostoksinë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Fierit, ku një ditë më parë familjarët gjetën vajzën e tyre në shtëpi.

Pak pas mbërritjes në spital ajo humbi jetën, për shkak të sasisë së konsiderueshme të fostoksinës që kishte pirë.

Janë të paqarta shkaqet që çuan të renë drejt këtij vendimi ekstrem.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej