Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Fier/ Një i vdekur dhe një i plagosur nga rrufeja

Nga Rexhina Biba 0

Një person ka gjetur vdekjen dhe një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë si pasojë e një rrufeje në fshatin Fermë Çlirim të Fierit.

I plagosuri ka pësuar djegie të shumta nga shkarkesa elektrike, duke përfunduar në spital.

Zona e Fierit është përfshirë nga reshje të dendura të shiut gjatë orëve të fundit.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe i të plagosurit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>