Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Fier/ Një person vritet me armë brenda automjetit të tij

Nga Skenderi 0

Një person është vrarë me armë zjarri në qytetin e Fierit. Policia bën më dije se viktima  me inicialet M.P është qëlluar brenda makinës së tij.

Vrasja ka ndhodhur në lagjen Qendër-Afrim të Fierit në afërsi të hekurudhës. Personi u gjet i vrarë rreth orës 14:00 të ditës së sotme brenda automjetit të tij me targë AA 166 IY.

Ende nuk dihen rrethanat dhe autiorët e kësaj ngjarjeje.

Policia ndodhet në vedngjarje dhe po punën për zbardhjen e plotë të shkaqëve të krimit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej